BLOG

Fotografia Ślubna Justyny & Darka

Na sygnale. Tak właśnie Justyna i Darek pędzili do ołtarza. Darek jest strażakiem i dobrze zna się na ogniu. Tym razem życzymy, aby ogień w ich sercach płonł jak najdłużej. 

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Kasi & Tomka

Ślub to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. I tu pojawiają się pytania. Z kim, w czym, czym, gdzie itd. Kasia i Tomek zaplanowali swój ślub z niezwykłą starannoscią, a my starannie uwieczniliśmy to w naszych kadrach.

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Roksany & Radka

Jakie będą Twoje zdjęcia ślubne? Jeżeli my je wykonany z całą pewnością będą naturalne i prawdziwe. W stu procentach oddadzą atmosferę Waszego ślubu i wesela. 

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Natalii & Mateusza

Najnowsze trendy w fotografii ślubnej także u nas. Przedstawiamy zdjęcia stylizowane metodami Rose Vintage, Olive Vintage to jedena z najbardziej porządanych metod stylizowania zdjęć.

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Monika & Tomasz

Doskonale wiemy jaki to ważny dzień. Pamiętam jak dziś przerażenie Moniki, gdy opowiadała mi o swoim śnie w którym fotograf nie przyszedł na ich ślub :) Nikomu nie życzymy takich historii w rzeczywistości. Tym razem ich ślub okazał się cudownym snem na jawie, który uwieczniliśmy. Sen ,który dzięki zdjęciom będą...

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Eweliny & Łukasza

Fotografia Ślubna to nasza pasja i profesja, dlatego możecie nam zaufać tak jak Ewelina i Łukasz. W zamian otrzymali pełne dynamiki i pomysłów ujęcia. Nie umknął nam żaden, nawet najdrobniejszy detal. 

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Marty & Pawła

Ślub Marty i Pawła był jednym z najbardziej wzruszających ślubów w tym roku. Cudownie przystrojony kościół i emocje towarzyszyły nam na każdym kroku. Cała atmosfera nie zamilkła w domu weselnym. Zdjęcia ślubne z taką parą to czysta przyjemność. Cieszymy się, że nasza oferta fotografii ślubnej została wybrana przez...

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Ania & Hakan

Wspaniałe międzynarodowe wesele. Pamiątkowe zdjęcia rodzinne zostały wykonane w dniu wesela, goście otrzymali zdjęcia w formie odbitek w dniu ślubu. Była to wyjątkowa okazja, żeby w ten sposób  podziękować za przybycie. Zdjęcia pamiątkowe na papierze w dniu wesela cieszyły się dużym powodzeniem.

Czytaj dalej »

Plener Darii & Tomka

Zdjęcia Ślubne na plaży - każdy o tym marzy. Wcale nie trzeba wyjeżdżać nad morze. Niedaleko Wodzisławia udało nam się znaleźć wręcz idealne miejsce na plażowe zdjęcia. Piękna pogoda i beztroski nastrój towarzyszyły nam przez całą sesję.

Czytaj dalej »

Plener Ślubny w Dubrowniku na Bari i na Statku MSC Preziosa

Jeśli nie macie pomysłu na podróż poślubną idźcie śladami Iwony i Wojtka. Ta przebojowa para udała się z nami w rejs wycieczkowy statkiem MSC Preziosa. Organizator wyjazdu Grupa Tours namorzu.pl dołożyła wszelkich starań, aby podróż była naprawdę wyjątkowa. Wakacyjny bagaż wzbogacił się o suknię ślubną, garnitur...

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Darii & Tomka

Ceremonia ślubna odbyła się w Wodzisławiu Śl. Cieszę się, że miałam okazję robić zdjęcia tak cudownej parze. Wybierając  plener w innym dniu niż uroczystość ślubna, młoda para ma zdecydowanie więcej czasu na zdjęcia plenerowe. Poniżej umieściłam wybrane ujęcia z wesela.

Czytaj dalej »

Fotografia Ślubna Dominika & Paweł

Plener Dominiki i Pawła. Zapowiadała się ładna pogoda, więc postanowiliśmy wspólnie wyjechać  do Zamku w Mosznej. Plener robiliśmy w innym dniu, dlatego mieliśmy więcej czasu na zdjęcia. Wykonaliśmy sporo zdjęć o tematyce romantycznej, klasycznej. Młoda Para spisała się wspaniale. Przedstawiamy Wam wybrane prace z pleneru....

Czytaj dalej »