OPINIE O NAS

Z Wojtkiem i Beatą współpracowaliśmy już kilkakrotnie. Za każdym razem pełen profesionalizm. Bardzo miła współpraca a do tego przystępna cena!
-- Aleksandra Szymczyk, Glamel.pl
Beatko bardzo dziękujemy za tak piękne zdjęcia! Za każdym razem oglądamy je z zachwytem i cieszymy się, że byłaś z nami w najszczęśliwszym dniu naszego życia. Zdjęcia są przepiękne, umiejętnie uchwycone emocje, spojrzenia, gesty. Oglądając je przeżywamy na nowo każdą chwilę naszego ślubu. Cała rodzina jest nimi zachwycona. Zdjęcia są najwyższej jakości, są po prostu cudowne.
Serdecznie pozdrawiamy i polecamy!
-- Daria i Tomasz www.uwiecznieni.pl/plener-darii
Beata i Wojtek towarzyszą nam praktycznie od początku. Poznałam ich na castingu i wtedy pierwszy raz stałam przed Beaty obiektywem. Później sesja narzeczeńska, reportaż i sesja z naszego ślubu i w niedługim czasie fotografowanie ciążowego brzuszka. Teraz znów jestem w ciąży i będziemy uwieczniać te chwile u Beaty i Wojtka. Za każdym razem wykazują się profesjonalizmem. Nie ma mowy o stresie. Wszystko było i jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Słuchają uważnie naszych propozycji, ale także mają głowę pełną swoich dobrych pomysłów. Jak uwieczniać to tylko u nich !! :))) Jeśli chodzi o reportaż ślubny to wszyscy byli zachwyceni zdjęciami i często otrzymuję pytania od planujących ślub - kto robił nam zdjęcia. Dodam też, że dyskrecja i profesjonalizm to ich drugie imię. W kościele i na zabawie nawet nie wiedziałam kiedy zdjęcia były robione, dzięki temu nie wyszło to sztucznie. Widać tylko prawdziwe emocje.
-- Monika i Michał
Gorąco polecam firmę Uwiecznieni. Beatka i Wojtek już kilka razy robili mi sesję. Efekty naprawdę niezłe. A ostatnia powala. Pozdrawiam i będę jeszcze się do Was zgłaszać.
-- Agnieszka
Praca z Beatą i Wojtkiem to czysta przyjemnosc,niesamowita zabawa, pelny profesjonalizm, bardzo dobry sprzęt, niezapomniana przygoda, pamiatka na cale zycie oraz gwarantowane zadowolenie klienta.
-- Dorota
Miło wspominamy nasz ślub przeglądając album pełen świetnych zdjęć. Wojtek i Beata bardzo profesjonalnie i kreatywnie stworzyli fantastyczna atmosferę nie tylko na zdjęciach ale i na ślubie:) otwarci na nasze pomysły,uśmiechnięci mimo stresu jaki nam początkowo towarzyszył:) Para fotografów z pasją, minęło juz dwa lata a my wciąż z uśmiechem wspominamy ślub i wspaniałą podróż poslubna spedzona wspólnie na rejsie. Dziękujemy Wam, dzięki takim ludziom wierzymy, że marzenia się spełniają i pozostają nie tylko w głowie, ale na fotografiach które przenoszą nas do tamtych chwil:) polecamy z całego serca! :)
-- Dominika i Wojtek
Praca z Wami to czysta przyjemność, niesamowita zabawa, pełny profesjonalizm, bardzo dobry sprzęt, niezapomniana przygoda, pamiątka na całe życie oraz gwarantowane zadowolenie klienta. Pasjonaci i profesjonaliści w każdym calu. Dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu znakomicie uwieczniacie chwile. Wspomnienia - dzieki Waszej pracy - pozostają ciągle żywe. Współpraca jest czystą przyjemnością, a jej efekty pozostają nie do opisania. "Pure art" Podsumowując - Wasze zdjęcia nie potrzebują rekomendacji - profesjonalizm ją broni.
-- Magdalena
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach współpracuje z firmą Uwiecznieni.pl od wielu lat przy okazji różnych imprez sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez nasz Ośrodek. Obsługa fotograficzna realizowana przez fotografów — Beatę oraz Wojtka Bęczarski zawsze jest na najwyższym poziomie, a efekty ich prac możemy z dumą prezentować na naszym portalu internetowym jak również wykorzystywać w publikacjach promocyjno-reklamowych. Warto podkreślić, iż pracownia dysponuje nowoczesną technologią, umożliwiającą perfekcyjne „uwiecznienie” każdej imprezy odbywającej się czy to wewnątrz obiektu czy w plenerze. Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować usługi wykonywane przez firmę Uwiecznieni.pl.
-- Arkadiusz Stanula, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach
Z Beatą i Wojtkiem miałam przyjemność współpracować parę razy i uważam że są bardzo utalentowanymi fotografami, robią ujęcia które oddają w pełni dany charakter zdjęcia, dążą do perfekcyjności. Mega fotografowie, fajne pomysły. Na sesji zawsze jest wesoło i miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z zdjęć i na pewno będę kontynuować współpracę z Beatą i Wojtkiem. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę „Uwiecznieni.pl” każdej osobie która pragnie aby jej zdjęcia robione były nie tylko przez fotografów, ale osoby które się tym pasjonują i robią to z pełną inspiracją.
-- Justyna
Beata i Wojtek to zgrany team, których wyróżnia profesjonalizm oraz elastyczność w podejściu do klienta. Warto podkreślić, ze jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów ich pracy i dostarczonych nam materiałów.
-- Marta i Jarek