FOTOGRAFIA

REKLAMOWA


Fotografia reklamowa dla biznesu i nie tylko. Wykonujemy sesje wizerunkowe, kulinarne, reklamowe, produktowe, ilustracyjne, zdjęcia wnętrz i nieruchomości, spacery wirtualne i fotografię lotniczą. Fotorelacje z wydarzeń firmowych, gali, wystaw, targów, premier... Poznaj naszą ofertę.

Bo warto zadbać o wizerunek.

Dobra fotografia wizerunkowa pozwala zdobyć zaufanie potencjalnego partnera biznesowego, pokazując swoją firmę... od kuchni! Zaproś klienta do swojego świata i w oryginalny sposób zaprezentuj to, czym się zajmujesz.

A gdyby tak... uchylić rąbka tajemnicy swojego przedsiębiorstwa i dać się poznać z innej strony? Niech świat zobaczy ludzi, z którymi budujesz swój sukces! Niech odwiedzi - nawet wirtualnie, Twoją siedzibę, zerkając na owoce Twojej pracy. Stwórzmy profesjonalny, lecz sympatyczny obraz Twojej firmy, przedstawiając drogę od idei do jej realizacji.

Gotowe rozwiązania dla Twojej firmy

Kompleksowe rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, czyli jak - zgodnie z trendami, zaprezentować swoją firmę w mediach (i nie tylko!). Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, prawda? Packshot to precyzyjne narzędzie strategii promocyjnej, zawierające gotową koncepcję rozwoju marketingu Twojej firmy. Brzmi skomplikowanie? A wcale takie nie jest! Zaufaj nam - wiemy, czego potrzebujesz do zbudowania atrakcyjnego i spójnego wizerunku.

Atrakcyjna prezentacja nieruchomości

Jeśli wynajmujesz lub sprzedajesz nieruchomości, to doskonale wiesz, jak ważna jest ich odpowiednia prezentacja. Od szerokiego kadru po najmniejszy detal, czyli dbamy o każdy element, który musi zobaczyć Twój przyszły klient. Spacer wirtualny, fotografia wnętrz, architektury nie jest prostym zadaniem. Warto powierzyć to specjalistom.

Profesjonalna dokumentacja fotograficzna

Inwestujesz lub produkujesz? Świadczysz specjalistyczne usługi? Pokaż swoim partnerom skalę i jakość prowadzonych przez Ciebie działań! Wyróżnij się na rynku i postaw na najwyższą jakość prezentacji swojego produktu. Obecnie obraz odgrywa coraz większe znaczenie - zarówno w kontakcie z klientem, jak i podczas raportowania postępu realizacji. Dbamy o to, by przedstawiony obraz był treściwy i profesjonalny.

Najważniejsze chwile Twojej firmy

Są takie chwile w historii każdej firmy, które warto uwiecznić. To ulotne momenty, które powinny zostać w Twojej pamięci na długo! Wiemy, jak sprawić, by wspomnienia z organizowanych przez Ciebie wydarzeń, pozostały wiecznie żywe! Obecnie to agencje takie jak nasza pełnią rolę kronikarza, który dba o to, by karty historii były dobrze opisane. Podaruj sobie, swoim pracownikom i partnerom biznesowym pamiątkę w postaci profesjonalnej i urokliwej fotorelacji.

Obsługujemy firmowe gale, jubileusze, otwarcia, konferencje, prezentacje produktów, targi, warsztaty oraz szkolenia.

Fotografia identyfikacyjna

Niezależnie od tego, czy zatrudniasz 5... czy 5000 pracowników, posiadamy pakiety fotografii identyfikacyjnej, wykonując zdjęcia biometryczne i zdjęcia ID do firmowych identyfikatorów.


KROK 1

Rozmowa. Bo od tego wszystko się zaczyna! Wystarczy jeden telefon, żeby poznać szczegóły współpracy.

KROK 2

Rezerwacja. Nie ma na co czekać - zarezerwuj termin już teraz i nie martw się o jego dostępność.

KROK 3

Realizacja. To dzień, gdy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dyskretnie i kreatywnie uwieczniamy produkty, usługi, nieruchomości oraz Twoich współpracowników.

WYDARZENIA

...czyli najważniejsze chwile w życiu firmy

NIERUCHOMOŚCI

Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu

...bo warto pokazać się światu

FOTOGRAFIA ILUSTRACYJNA

...bo obraz sprzedaje lepiej niż tysiąc słów!

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA

...pokaż siebie i swoich współpracowników

PANORAMY 360°

I WIRTUALNE SPACERY

Zaproś swoich gości na wirtualny spacer oraz zaprezentuj swój obiekt dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii. Daj swoim klientom narzędzie, które pozwoli na nawiązanie relacji bez wychodzenia z domu!

A to wszystko potwierdzone certyfikatem Google Trusted Photographers dla Google Street View.


„Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt, wyrozumiałość oraz szybka realizacja. Zależało nam,

aby zdjęcia naszego obiektu były różne i zgodne

z rzeczywistością i to właśnie otrzymaliśmy. Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie dobrą współpracę.”