KILKA SŁÓW

O NAS

...czyli od nieśmiałego marzenia do międzynarodowej działalności!

KIM JESTEŚMY?

Nasz zespół to prawdziwi entuzjaści fotografii, filmu oraz grafiki. Kreujemy przyszłość poprzez digital relations i PR.

0

FOTOGRAFÓW

0

REALIZACJI

0

LAT DZIAŁALNOŚCI

biuro - uwiecznieni.pl

ZA KULISAMI

Wiele lat temu, gdy na rynku królowały aparaty analogowe, nikt z nas nie pomyślał, że kiedyś stworzymy agencję o międzynarodowym zasięgu! Droga do naszej aktualnej codzienności była jednak wyboista i pełna przygód. By poznać naszą pracę od wewnątrz, zerknij na bloga - tam opowiadamy, jak to wszystko naprawdę wygląda!

Jesteśmy firmą rodzinną, jednak stale współpracujemy z wieloma zdolnymi ludźmi w różnym wieku. Wszyscy jednak są specjalistami w dziedzinach fotografii, filmografii, grafiki, marketingu oraz mediów. Codziennie wykorzystujemy nasze umiejętności do tego, by zadbać o Twoje emocje, wspomnienia, a także wizerunek Twój i Twojej firmy!

Mimo wielu lat doświadczenia w branży reklamowej i rozrywkowej, nie przestajemy się uczyć, by zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych usług. Traktujemy naszych biznesowych partnerów tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani - z szacunkiem, dając z siebie wszystko!

Wiemy, że to banalne, ale fotografia naprawdę jest naszą pasją. A to pozwala nam na tworzenie obrazów, które na długo zapadają w pamięć. Fotografujemy w każdych warunkach - nie straszne nam tropikalne upały czy szalone mrozy! Robimy zdjęcia z powietrza i z lądu, uwieczniając najważniejsze chwile podczas ślubów i ważnych wydarzeń biznesowych. Oprócz fotografii reportażowej, zajmujemy się fotografią nieruchomości, kulinarną i reklamową.

Beata i Wojtek

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA! 🙂