FOTOGRAFIA

ŚLUBNA


Ten jeden najważniejszy dzień w życiu...

Jak sprawić, by ulotne chwile na zawsze zostały w pamięci Twojej i Twoich gości? Coś o tym wiemy! Za nami ponad 500 ślubów. Każdy z nich był dla nas równie ważny i każdy nas czegoś nauczył.

Teraz jednak liczysz się dla nas… Ty! Fotograf ślubny powinien być czujny, a zarazem dyskretny, by uchwycić najważniejsze momenty Twoich zaślubin, a potem wesela. My sztukę kamuflażu opanowaliśmy… prawie do perfekcji! 🙂

Fotografujemy w każdych warunkach, z lądu i z powietrza, w upale i podczas mrozów! Wszystko po to, żeby Twoja ślubna pamiątka była jeszcze bardziej wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Zaufaj nam i miej pewność, że Twoje zdjęcia ślubne oddadzą emocje tego pięknego dnia.

W naszej ślubnej ofercie mamy też usługi dodatkowe, takie jak instant print - natychmiastowy wydruk zdjęć dla gości, selfie station - nowoczesny punkt samodzielnej obsługi z możliwością wysyłki zdjęć na e-mail oraz photobox - wyjątkowe, drewniane pudełko pełne Twoich ślubnych fotografii! By poznać szczegóły oferty ślubnej, zapraszamy do kontaktu!


KROK 1

Rozmowa. Bo od tego wszystko się zaczyna! Wystarczy jeden telefon, żeby poznać szczegóły współpracy.

KROK 2

Rezerwacja. Nie ma na co czekać - zarezerwuj termin już teraz i nie martw się o jego dostępność.

KROK 3

Realizacja. To dzień, gdy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dyskretnie i kreatywnie uwieczniamy emocje Młodej Pary i ich gości!

Wystarczy, że wyślesz do nas swój numer lub adres e-mail - odezwiemy się, by zaprezentować ofertę i wspólnie ustalimy, które z naszych rozwiązań na pewno będzie odpowiadało Twoim potrzebom!

WASZE ŚLUBNE HISTORIE

...czyli Wasz najważniejszy dzień w naszych obiektywach

PLENERY ŚLUBNE

...bo są takie bajkowe miejsca, w które trzeba się wybrać z Młodą parą!


OPINIE NASZYCH PAR ŚLUBNYCH