POZNAJ NAS

ZERKNIJ ZA KULISY

Tutaj możesz zobaczyć, jak od kuchni wygląda nasza praca. Usiądź wygodnie i... poczuj się jak u siebie! Pokażemy Ci nie tylko naszą codzienność i fotograficzne przygody, ale też rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące naszej branży. Zostań z nami na dłużej.


biuro - uwiecznieni.pl

Usiądź wygodnie... i poczytaj, co u nas!

NAJNOWSZE WPISY

Douglas Beauty Street - uwiecznieni.pl

DOUGLAS BEAUTY STREET

...czyli cykl eventów w prawie dziewięćdziesięciu miastach w całej Polsce i ponad 40 000 wydrukowanych zdjęć w ciągu 10 miesięcy. O tym, jak branża beauty zrewolucjonizowała nasze podejście nie tylko do fotografii, ale też do logistyki oraz... ludzkich możliwości, przeczytasz w poniższym artykule.

JOBICON

Jedyny taki festiwal pracy w Polsce organizowany przez największy portal rekrutacyjny Pracuj.pl. JOBICON, bo tak właśnie brzmi nazwa tego inspirującego wydarzenia, od 2018 roku przyciągnął setki pracodawców oraz tysiące ludzi szukających pracy. A jaka była tam nasza rola?

JOBICON Fotografia Eventowa - uwiecznieni.pl
Fotografia Ślubna Śląsk - uwiecznieni.pl

10 PYTAŃ DO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Zastanawiasz się, jak wygląda współpraca z fotografem ślubnym? Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania i zaufaj naszemu doświadczeniu.

A JUŻ WKRÓTCE...

PUBLIKACJA: 21 KWIETNIA 2021

Z PLUSHEM W ŚWIAT

Dżungla, 65 kilogramów sprzętu fotograficznego i tropikalny upał, czyli pierwsza część opowieści o tym, jak wyglądała podróż na Bali

w towarzystwie Plusha i LG Electronics Polska.

Bali fotografia podróżnicza - uwiecznieni.pl