FOTOGRAFIA

EVENTOWA

"Jak mówić, żeby nas słuchano?" - prof. J. Bralczyk


Fotografia Eventowa Warszawa, Poznań, Kraków, Śląsk

Ze słowem jak z obrazem...

czyli jak fotografować, by odbiorca chciał patrzeć na nasze zdjęcia? Coś o tym wiemy! Eventy - zarówno te krajowe, jak i zagraniczne, stanowią ważną część działalności wielu firm.

Za nami ponad pięćset różnego rodzaju wydarzeń, podczas których mieliśmy przyjemność uwieczniać zarówno uczestników, jak i przygotowane przez agencje scenografie. Wieloletnie doświadczenie i odważne spojrzenie na biznes pozwala nam na wprowadzanie coraz bardziej innowacyjnych technik pracy. Posiadamy autorskie rozwiązania, które dają nam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in. błyskawiczny wydruk zdjęć podczas wydarzeń i możliwość ich wysyłania przez SMS lub na adres e-mail.

W naszej działalności kierujemy się trzema głównymi wartościami: pasją - bo to ona sprawia, że ciągle doskonalimy nasze umiejętności i jesteśmy w pełni zaangażowani w pracę, dialogiem - bo cenimy sobie komunikację podczas współpracy z naszymi klientami oraz zaufaniem - bo wiemy, jak ważne jest uczciwe partnerstwo w biznesie.


KROK 1

Rozmowa. Bo od tego wszystko się zaczyna! Wystarczy jeden telefon, żeby poznać szczegóły współpracy.

KROK 2

Rezerwacja. Nie ma na co czekać - zarezerwuj termin już teraz i nie martw się o jego dostępność.

KROK 3

Realizacja. To dzień, gdy jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działamy dyskretnie, kreatywnie uwieczniając doświadczenia Twoich gości!

EVENTY KRAJOWE

...od ekskluzywnej gali do minimalistycznej konferencji

REPORTAŻE INCENTIVE TRAVEL

...czyli fotorelacja z zagranicznych wyjazdów firmowych

USŁUGI PREMIUM

Wiele lat eksperymentów doprowadziło nas do opracowania autorskich rozwiązań fotograficznych dla branży eventowej. Za nami setki tysięcy wykonanych zdjęć oraz wiele godzin testowania - aż do momentu skomponowania usług premium, które są oferowane wyłącznie przez naszą agencję.


Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, dopasowujemy się do Twoich potrzeb. W prostych krokach wspólnie zaplanujmy, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my opracujemy dla Ciebie autorskie narzędzie, dzięki któremu Twój klient zawsze będzie do Ciebie wracał! 🙂

ZDJĘCIA LOTNICZE

Oryginalna perspektywa ujęć z lotu ptaka skradnie serca wszystkim odbiorcom! Szerokie horyzonty biznesu warto pokazać również na zdjęciach - czasem dobrze jest zmienić kąt widzenia.

ZDJĘCIA 360

Zaproś swoich klientów na wirtualny spacer i panoramicznie zaprezentuj swoje usługi oraz obiekty. Zapewniamy inteligentną nawigację spaceru oraz certyfikat Google Trusted Photographers. Zaufaj najwyższej jakości!

STREAMING

Jak w czasie rzeczywistym zobaczyć zdjęcia, nie widząc fotografa? U nas to możliwe! Strumieniowanie materiału do chmury - robimy to... ekspresowo!

INSTANT PRINT

Natychmiastowy wydruk zdjęć w trakcie Twojego wydarzenia, czyli idealna niespodzianka dla wszystkich uczestników eventu.


LIVE BOOTH

Spraw, by Twoi goście poczuli się jak prawdziwe gwiazdy i podaruj im najwyższej jakości portrety biznesowe wykonane przez profesjonalistów. Po ekspresowym przygotowaniu materiał ląduje na e-mailu klienta. To prawdziwy hit w środowisku eventowym!

ZESPÓŁ FOTOGRAFÓW

Jednolity reportaż pełen wielu wyjątkowych ujęć z różnej perspektywy, czyli fotorelacja dla wymagających

w wykonaniu zespołu fotografów. Obrazy

z lądu i z powietrza, z wielu miejsc jednocześnie.

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA! 🙂