Pierwsza Komunia Święta

na początek kilka wskazówek...

Msza Święta

Poproś, aby Twoje dziecko skupiło uwagę na jej przebiegu. Nie ma potrzeby patrzenia się do aparatu kiedy zobaczy fotografa. Niestety na chwilę obecną w Kościele jest obowiązek zasłaniania ust i nosa, Prosimy dostosować się do przepisów obowiązujących w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Sakrament

Pamiętaj, że jesteś wyższy/a niż Twoje dziecko. Bądź krok za nim. Poproś, aby dziecko skupiło swój wzrok na sakramencie do ostatniej chwili. Unieś swoje dłonie dopiero wtedy gdy ksiądz przygotuje dla Ciebie sakrament, aby nie zasłonić twarzy dziecka swoimi dłońmi. Przyjmijcie sakrament do ust PO PRAWEJ stronie ołtarza, aby nie stanowić części tła dla kolejnej rodziny. Zachowajcie odstęp przy podchodzeniu do ołtarza.

zdjęcia indywidualne i rodzinne

Po każdej mszy fotograf wykona dla Was portrety dziecka i zdjęcie z Wami rodzicami. Zależnie od pogody wyznaczymy dla Was miejsce, abyście mogli wykonać takie zdjęcia bez maseczek. Prosimy o współpracę z uwagi na to, że przerwa pomiędzy mszami jest niewielka. Zachowajmy następującą kolejność. Najpierw zdjęcie dziecka, potem zdjęcie z rodzicami i jedno zdjęcie rodzinne jeżeli pozostali goście będą w pobliżu.


Zdjęcia grupowe

Zdjęcie grupowe wykonywane jest po nieszporach.

gdzie będą zdjęcia i jak możecie je odebrać

Otrzymacie od nas na e-mail adres galerii internetowej. Dla każdej grupy będzie to oddzielna galeria. Zdjęcia z galerii można będzie pobrać w dużych rozdzielczościach. Nie będą zabezpieczone żadnym znakiem wodnym. Prosimy o poszanowanie prywatności. Nie pobierajcie nie swoich zdjęć. Nie udostępniajcie galerii innym. W galerii będą zdjęcia z Mszy Świętej, indywidualne i rodzinne. Szanując prywatny charakter uroczystości nie publikujemy Wszych zdjęć nigdzie bez Waszej wyraźnej zgody poza wspomnianą galerią. Nie ma obowiązku oznaczania nas jako wykonawcy zdjęć. Będzie nam jednak niezmiernie miło gdy publikując swoje zdjęcia na Facebooku oznaczycie je w ten sposób

fot. @uwiecznieni.pl

pamiątkowy albumik dla dzieci

Dla każdego dziecka przygotujemy pamiątkę.

Trójdzielny albumik, a w nim pionowy portret dziecka, pionowe zdjęcie z rodzicami i poziome zdjęcie rodzinne zamiast zdjęcia grupowego. Jeżeli większa rodzina nie będzie obecna to wykonamy zdjęcie z rodzicami i dwa różne portrety dziecka. Jedno z pamiątką, a drugie jako bliski portret. Albumiki będą gotowe do odbioru w ciągu 14 dni.

Albumiki będzie można odebrać na kilka sposobów.

Proponujemy, aby wyznaczyć jedną osobę z grupy, której dostarczymy pakiet albumików lub możecie je odebrać osobiście w naszym biurze na os. Pawlikowskiego 18A

Biuro znajduje się na parterze po prawej stronie. Nr na domofonie 45

umów się z fotografem i zyskaj więcej możliwości

dzięki indywidualnym mini sesjom

Zostaw namiary, a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu.

Jeśli wolisz porozmawiać i zamówić sesję telefonicznie zadzwoń do nas.

+48 601-528-745 - fotograf Wojtek

+48 665-354-754 - fotograf Beata