Jedyna taka pamiątka jest od teraz jeszcze lepsza...

wystarczy, że umówisz się na zdjęcia indywidualne.

prawdziwe, naturalne, ponadczasowe...

Sprawcie by Wasza pociecha nawet za wiele lat miała wyjątkową pamiątkę z Pierwszej Komunii Świętej. Zyskajcie więcej możliwości dzięki indywidualnej, stylizowanej mini sesji zdjęciowej. W komfortowych warunkach, bez pośpiechu wykonamy dla Was portret dziecka, zdjęcie z rodzicami, z rodzeństwem. Wszystkie starannie dopieszczone i wydane na najlepszym na świecie materiale jakim jest Mohawk Eggshell. Gwarantujemy, że nawet za 100 lat kolory i detale nie zmienią się ani odrobinę. Otrzymacie piękne zdjęcia oprawione w trwałe passepartout w kolorze białym, czarnym lub szarym do wyboru. Zdjęcia są gotowe do powieszenia na ścianie lub do postawienia na półce, a może chcecie umieścić je w wyjątkowym ręcznie robionym, personalizowanym pudełeczku? W ofercie 5, 10 lub 15 zdjęć.

dopasowane do każdego...

Poznajcie z bliska naszą wyjątkową nowość dla wymagających. Bardzo trwały, w pełni personalizowany TRIPLEX. Karty wykonane są w tej samej technice Mohawk Eggshell. Możesz zamówić więcej i obdarować najbliższych. Sesja indywidualna nie trwa długo. Wszystkie zdjęcia otrzymacie od nas także w wersji cyfrowej i będziecie mogli z nich dowolnie korzystać. W ramach promocji i dobrej zabawy każde z Was otrzyma od nas za darmo także swój wyjątkowy portret w wersji cyfrowej. Bez stresu 😉 Znamy się na tym dobrze i wiemy jak sprawić żebyście wyglądali świetnie i podobali się sobie. Taki oficjalny portret przyda się Wam z pewnością w życiu zawodowym i osobistym.

namalowane światłem i cieniem...

fotografia malarska

Wystarczy tylko przebrać swoją pociechę, aby dodatkowo wykonać wyjątkowy malarski portret. Korzystając z okazji, że wszystko jest starannie przygotowane w klika minut możemy wykonać Twojemu dziecku bardzo ładny portret w technice fotografii malarskiej. Żaden filtr nie zastąpi ręcznie malowanych światłocieni. NIezwykła plastyka takiej fotografii sprawi, że nie będziecie mogli oderwać wzroku od tych zdjęć. Możecie zamówić także sesję z bratem lub siostrzyczką. Sesja fotografii malarskiej nie musi być uzależniona od sesji komunijnej. Można ją wykonać przy okazji lub oddzielnie. Wszystkie zdjęcia tak jak powyżej otrzymacie na najwyższej jakości papierze artystycznym Mohawk Eggshell w trwałej twardej oprawie Passepartout i w wersji cyfrowej.

Zobacz galerię

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie

PIĘCIOPAK

Pięć dowolnych zdjęć w Passepartout i w wersji cyfrowej. Możesz w tym pakiecie wykonać także portret w technice fotografii malarskiej.

cena 349,- zł.

Dla rodziców, którzy opłacili obsługę fotograficzną komunii w kościele rabat 49,- zł.

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ

Dziesięć dowolnych zdjęć w Passepartout i w wersji cyfrowej. Możesz w tym pakiecie wykonać także portret w technice fotografii malarskiej.

cena 479,- zł.

Dla rodziców, którzy opłacili obsługę fotograficzną komunii w kościele rabat 79,- zł.

NA BOGATO

Piętnaście dowolnych zdjęć w Passepartout i w wersji cyfrowej. Możesz w tym pakiecie wykonać także portret w technice fotografii malarskiej. Dodatkowo mini sesja w plenerze.

cena 699,- zł.

Dla rodziców, którzy opłacili obsługę fotograficzną komunii w kościele rabat 99,- zł.

TRIPLEX

Do każdej mini sesji możesz dodatkowo zamówić wyjątkową pamiątkę. Wybierz trzy zdjęcia z dowolnej sesji, a my oprawimy je w luksusowy i w pełni personalizowany triplex. Zamów dowolną ilość dla siebie i najbliższych.

cena 149,- zł. / 1 szt.

Dla rodziców, którzy opłacili obsługę fotograficzną komunii w kościele rabat 49,- zł. na drugą i kolejną sztukę tripleksu.

Umów się już teraz na spotkanie z fotografem.

Zostaw namiary, a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia terminu.

Jeśli wolisz porozmawiać i zamówić sesję telefonicznie zadzwoń do nas.

+48 601-528-745 - fotograf Wojtek

+48 665-354-754 - fotograf Beata